Медвін

#Виставки

24 – 26 червня відбудеться виставка "МЕДВІН: СтоматСалон"

24 – 26 червня у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза пройде перша після послаблення карантину виставка. Це – «МЕДВІН: СтоматСалон». 

Виставка стане чудовою нагодою не лише придбати стоматологічні матеріали, інструменти, обладнання, але й поспілкуватись з колегами, поділитись досвідом роботи у незвичній ситуації останніх місяців та підтримати одне одного. До речі, майже 50 компаній вже підтвердили своє бажання взяти участь у заході.

У перший день роботи виставки, 24 червня на стенді компанії Soco на відвідувачів чекає демонстрація від Ігоря Ноєнка «Інструментальна обробка моляра під мікроскопом».

Організатори та працівники виставкового центру посилено дбатимуть про дотримання усіх санітарно-гігієнічних норм: температурний скринінг, посилене прибирання та дезінфекція, ефективне кондиціонування та вентиляція, великі площі між стендами, 5 м² на одного відвідувача тощо. Обов’язковими залишається дотримання маскового режиму для усіх присутніх, соціальна дистанція 1,5 м – 2 м.

Карантинні обмеження внесли зміни у традиційну програму виставки “МЕДВІН: СтоматСалон”. Проте, організатори планують провести лекторій уже у вересні – на найбільшій та головній стоматологічній  виставці року «МЕДВІН: Стоматологія». Вона запланована на 9 11 вересня в КиївЕкспоПлазі.

Організатор виставки — ПП “МЕДВІН” спільно з Національною спілкою стоматологів України.

Детальніше на офіційному сайті та у соцмережах – facebook, instagram, telegram.

Подія у facebook.

Реєстрація відвідувачів —  на офіційному сайті.

Підписатися на новини

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.