#Виставки

"АВТОДОРЕКСПО" відбудеться 11 – 13 листопада

Найавторитетніший захід дорожньої тематики в Україні – форум АВТОДОРЕКСПО проходитиме у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” 11 – 13 листопада 2020 року. Тут демонструватимуть спецтехніку, обладнання й матеріали для ремонту, будівництва та обслуговування доріг і мостів. 

Організатори зазначають, що окрім міжнародної виставки відбудеться також велика науково-практична конференція під егідою Державного дорожнього науково-дослідного інституту  імені М.П.Шульгiна.

Форум АВТОДОРЕКСПО – це майданчик, де замовники і постачальники укладають угоди, вивчають ринок і його новинки, спілкуються із першими особами галузі, поповнюють свої знання. Саме тут неодноразово відбувалися всеукраїнські презентації новітніх технологій, які згодом починали працювати на вітчизняних дорогах.

Якщо ви маєте намір взяти участь у форумі як учасник – сконтактуйте, будь ласка, з організаторами.

Відвідувачі мають завчасно оформити електронний вхідний квиток, а при вході у виставковий павільйон показати його роздрукованим або на екрані смартфона та обміняти на бейдж відвідувача. Реєстрація та оформлення онлайн-квитка за посиланням – https://bit.ly/37FvWnK

На території виставкового центру КиївЕкспоПлаза діють протиепідемічні правила:

– Температурний скринінг. Якщо температура тіла вища 37,2°, вхід заборонено.

– Масковий режим. Маску обов’язково носити в автобусі експрес-маршруту та у приміщенні виставкового центру. І не на підборідді, а щільно прикриваючи ніс та рот.

– Варто дотримуватись дистанції 1,5 – 2 м.

– Часто та ретельно мийте руки. Користуйтесь дезінфекторами, їх достатньо у виставковому центрі.

– Утримайтесь від рукостискань та надавайте перевагу безготівковому розрахунку.

 

Підписатися на новини

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.