hand icon
03/03/20-04/03/20

ХІІІ Міжнародний молочний конгрес

Організатор заходу:
Міжнародний молочний конгрес 2020

про івент

Міжнародний молочний конгрес, 2019

Бізнес-майданчик для ключових гравців молочного ринку

ХІІІ Міжнародний молочний конгрес – щорічний бізнес-майданчик для ключових гравців молочного ринку, що дозволяє ознайомитися із ситуацією в галузі, новітніми розробками, почути доповіді провідних світових та вітчизняних експертів, а також визначити курс розвитку галузі. Окрім того, це ще і можливість об’єднати зацікавлені сторони, визначити можливості для інвестицій та продуктивно провести час у колі однодумців.

Традиційно цього року ми працюємо протягом двох днів у трьох секціях: «Українська молочна галузь: виклики та стратегії», «Технології виробництва молока та управління сучасною МТФ» та Всеукраїнська ветеринарна конференція.
Ознайомимось з ними детальніше:

1. «Українська молочна галузь: виклики та стратегії»: підсумки галузі за 2019 рік, основні тенденції розвитку, світовий молочний ринок та українські перспективи, що потрібно аби потрапити до ТОП світових виробників.

2. «Технології виробництва молока та управління сучасною МТФ»: особливості годівлі та утримання корів, епізоотичні загрози сучасного молочного скотарства, недооціненні резерви МТФ, оптимізація процесів в умовах глобальної зміни клімату.

3. Всеукраїнська ветеринарна конференція: профілактика, лікування незаразних, а також інфекційних та інвазійних хвороб у ВРХ, способи покращення ефективності відтворення корів.

Також спільно з нашими партнерами ми готуємо надзвичайно цікаві локації – спеціалізовану виставку по молочному скотарству та ярмарок-дегустацію від українських виробників молочної продукції «Смакуй Українське».

Ми обов’язково засвідчимо свою повагу до Вашої щоденної праці відзнаками та нагородами і вже готуємо конкурс на кращий люцерновий силос сезону 2019, святкову гала вечерю з сюрпризами та подарунками та ще багато цікавого.

До зустрічі на ХІІІ Міжнародному молочному конгресі!

Карта

ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ

КИЇВЕКСПОПЛАЗА

Амстердамська, 1, Березівка, Київська область, 08032

ХІІ Міжнародний Молочний конгрес

1200 учасників, 750 представників 265-ти провідних молочних ферм України, закордонні експерти, представники влади, провідні експерти галузі та гарячі дискусії на ключові теми галузі — таким був ХІІ Міжнародний Молочний конгрес.

Пакети

участі

Для підприємств галузі

Вартість участі з підприємства складає: 5 000 гривень без ПДВ.
Можливість взяти участь 3-м спеціалістам з підприємства.

Для комерційних компаній

Вартість участі одного представника комерційної компанії складає 300 євро (без ПДВ).
Оплата здійснюється по безготівковому розрахунку згідно з виставленим рахунком.

ПАРТНЕРИ

Дякуємо за звернення

Найближчим часом наші співробітники зв’яжуться з Вами.

Замовити