hand icon
28/02/22-01/03/22

Міжнародний молочний конгрес

Організатор заходу:
Міжнародний молочний конгрес 2020
Міжнародний молочний конгрес, 2019

Бізнес-майданчик для ключових гравців молочного ринку

ХІІІ Міжнародний молочний конгрес – щорічний бізнес-майданчик для ключових гравців молочного ринку, що дозволяє ознайомитися із ситуацією в галузі, новітніми розробками, почути доповіді провідних світових та вітчизняних експертів, а також визначити курс розвитку галузі. Окрім того, це ще і можливість об’єднати зацікавлені сторони, визначити можливості для інвестицій та продуктивно провести час у колі однодумців.

Традиційно цього року ми працюємо протягом двох днів у трьох секціях: «Українська молочна галузь: виклики та стратегії», «Технології виробництва молока та управління сучасною МТФ» та Всеукраїнська ветеринарна конференція.
Ознайомимось з ними детальніше:

1. «Українська молочна галузь: виклики та стратегії»: підсумки галузі за 2019 рік, основні тенденції розвитку, світовий молочний ринок та українські перспективи, що потрібно аби потрапити до ТОП світових виробників.

2. «Технології виробництва молока та управління сучасною МТФ»: особливості годівлі та утримання корів, епізоотичні загрози сучасного молочного скотарства, недооціненні резерви МТФ, оптимізація процесів в умовах глобальної зміни клімату.

3. Всеукраїнська ветеринарна конференція: профілактика, лікування незаразних, а також інфекційних та інвазійних хвороб у ВРХ, способи покращення ефективності відтворення корів.

Також спільно з нашими партнерами ми готуємо надзвичайно цікаві локації – спеціалізовану виставку по молочному скотарству та ярмарок-дегустацію від українських виробників молочної продукції «Смакуй Українське».

Ми обов’язково засвідчимо свою повагу до Вашої щоденної праці відзнаками та нагородами і вже готуємо конкурс на кращий люцерновий силос сезону 2019, святкову гала вечерю з сюрпризами та подарунками та ще багато цікавого.

До зустрічі на ХІІІ Міжнародному молочному конгресі!

Карта

Амстердамська, 1, Березівка,
Київська область, 08032

1200 учасників, 750 представників 265-ти провідних молочних ферм України, закордонні експерти, представники влади, провідні експерти галузі та гарячі дискусії на ключові теми галузі — таким був ХІІ Міжнародний Молочний конгрес.

Для підприємств галузі

Вартість участі з підприємства складає: 5 000 гривень без ПДВ.
Можливість взяти участь 3-м спеціалістам з підприємства.

Для комерційних компаній

Вартість участі одного представника комерційної компанії складає 300 євро (без ПДВ).
Оплата здійснюється по безготівковому розрахунку згідно з виставленим рахунком.

Дякуємо
за звернення

Найближчим часом наші співробітники зв’яжуться з Вами.

Замовити