hand icon
17/03/20-19/03/20

XVI Міжнароднаспеціалізована виставка"Франчайзинг"

Організатор заходу:

про івент

Виставка для бізнесу

Виставка «Франчайзинг» входить до ТОР-5 найбільших європейських виставок та є єдиним в Україні бізнес- майданчиком для купівлі/продажу франшиз, підбору комерційної нерухомості та усього необхідного для старту бізнесу.

Виставка охоплює всі аспекти франчайзингової схеми ведення бізнесу: українські та іноземні франшизи, обладнання для відкриття бізнесу, послуги для бізнесу, комерційна нерухомість та програми фінансування.

На жаль, у зв’язку із запровадженням карантину постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211, яким забороняється проведення всіх масових заходів, виставки Франчайзинг, Промисловий холод та інші заходи 17-19 березня переносяться на кінець травня — початок червня. Точна дата буде повідомлена незабаром.

Бережіть себе, зберігайте спокій та будьте здорові!

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

Карта

ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ

КИЇВЕКСПОПЛАЗА

Амстердамська, 1, Березівка, Київська область, 08032

РЕЄСТРАЦІЯ

УЧАСНИКА

Зворотній зв’язок

Пакети

участі

€ 120 кв. м

Обладнана площа включає модульні конструкції, меблі, килимове покриття, освітлення, підведення електроенергії, назву фірми на фризі стенду, охорону експонатів у нічний час.

€ 100 кв. м

Необладнана площа включає тільки охорону експонатів у нічний час.

€ 200 кв. м

Обов’язковий реєстраційний внесок

€ 290

Економ-формат участі, Повноцінний стенд.

€20/40

Відкрита площа (площа на вулиці), включає тільки охорону. 20 € / кв. м – для учасників, що мають стенд у павільйоні, 40 € / кв. м – для учасників без стенду.

ПАРТНЕРИ

Дякуємо за звернення

Найближчим часом наші співробітники зв’яжуться з Вами.

Замовити