UA EN
План заходів

#Виставки #Події

Розклад виставок у КиївЕкспоПлазі у 2021 році

У 2021 році у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” заплановані різнопланові виставки. І традиційні, котрі вже неодноразово відбувалися на новій локації, і зовсім нові, що відбудуться вперше.

Розпочався виставковий сезон 9 — 11 лютого 2021 року. У ці дні відбувся Міжнародний стоматологічний форум та виставка “Медвін: ЕкспоСтомат”.

16 — 18 березня у виставковому центрі проходило шість різних заходів. Це – Міжнародна спеціалізована виставка франчайзингу “Франчайзинг 2021” та виставка технологій для франчайзингу “АLL4:FRANCH”. А також Міжнародний форум технологій та обладнання для торгівлі “Індустрія торгівлі”, виставка технологій промислового холодопостачання, кондиціонування та вентиляції “Промисловий холод”, виставка обладнання та технологій для зберігання, післязбиральної та передпродажної доробки урожаю “Сховища для фруктів, овочів, ягід” та Продовольчий ярмарок контрактів.

18 — 20 травня відбулась виставка-демонстрація важкої техніки та обладнання «HD ТЕХНОПОЛІГОН 2021».

25 — 27 травня у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” одночасно пройшли п’ять спеціалізованих медичних заходів. Це — Міжнародний медичний форум “Інновації в медицині – здоров’я нації” та  Міжнародний медичний конгрес “Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України”, Міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров’я». А також Міжнародний конгрес з лабораторної медицини та Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo.

1 — 2 червня — ХІV Міжнародний молочний конгрес. Разом зі світовими та вітчизняними експертами аграрії молочного сектору обговорили нові виклики і можливості молочної галузі України, проаналізували законодавчі зміни та дізналися про ефективні інструменти адаптації до кліматичних змін та завдяки яким управлінським і технологічним рішенням молочно-товарна ферма стає рятівним колом для всього АПК.

15 — 17 червня у виставковому центрі запланована довгоочікувана перша експортно-орієнтована виставка меблів  Furniture of Ukraine Business Expo 2021. Це подія, де зустрічаються провідні досвідчені меблевики України, відомі і талановиті українські дизайнери та архітектори за підтримки надійних партнерів постачальників, сервісних компаній та ритейлерів. Мета події — представити світу меблеву галузь України.

23 — 25  червня — спеціалізований захід для фахівців стоматологічної сфери — Міжнародний форум та виставка “Медвін: СтоматСалон”.

Осінній виставковий сезон розпочнеться з Міжнародної виставки електротранспорту та гібридів PLUG-IN Ukraine 2021, що відбудеться 3 — 5 вересня.

8 — 10 вересня чекатимемо у виставковому центрі учасників та відвідувачів Міжнародного стоматологічного форуму та виставки “Медвін: Стоматологія”.

14 — 16  вересня одночасно відбуватиметься чотири спеціалізовані виставки та форум. Це – виставка енергетики, електроніки, енергоефективності elcomUkraine 2021 та електроенергетичний форум ELECTRIC POWER FORUM (14.09). А також — виставка електроніки, промислової автоматизації та контрольно-вимірювальних пристроїв “EIА: електроніка і промислова автоматизація”, виставка, присвячена генерації та використанню сонячної енергетики України SOLAR Ukraine 2021 та виставка індустрії безпеки “Безпека 2021”.

21 — 22 вересня Ukrainian Gaming Week 2021.  Це дводенна виставка, відкритий лекторій, нагородження лауреатів UGW Awards і вечірка. На заході представлять передові продукти та послуги для індустрії азартних ігор. Експонентами стануть українські та міжнародні компанії. З-поміж них виробники обладнання, розробники ПЗ, платіжні агрегатори, партнерські програми та інші.

21 — 23 вересня у виставковому центрі — Міжнародна виставка реклами і маркетингу REX 2021 та Міжнародна виставка сучасного друку T-REX 2021.

19 — 21 жовтня одночасно проходитимуть п’ять заходів: Міжнародна виставка LABComplEX
Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, Міжнародна виставка обладнання та технологій
для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo, Міжнародний фармацевтичний конгрес, Міжнародна спеціалізована виставка «Упаковка та Маркування», Міжнародна спеціалізована виставка Технології «Чистих приміщень» CleanTechExpo.

10 12 листопада відбудеться Міжнародний форум з будівництва, експлуатації, проектування автомобільних доріг і мостів АВТОДОРЕКСПО.

17 — 19 листопада проходитиме Міжнародна виставка ритуальних товарів, послуг, меморіального мистецтва МЕМOSVIT.

24 — 26 листопада — Міжнародний стоматологічний форум і виставка “Медвін: ЕкспоДентал”.

Графік доповнюється.

Слідкуйте також за офіційним календарем на сайті.

 

 

Підписатися на новини

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.