Фільварок

*****

Адреса готелю: 122-й км трассы Киев-Чоп

Сайт готелю: filvarok.com.ua/

Трансфер: Відсутній

Відстань до КЕП: 15-20 км

Середня вартість номеру: 1500 грн

У «Фільварку» ми створили для вас справжню казку відтворивши українське село давнини, дотримуючись мудрості прабатьків, поєднали традиції, побут тих часів із принадами сьогодення. Свіже повітря, дивовижні краєвиди, загадки та цікавинки, які зустрічають на кожному кроці зроблять відпочинок особливо приємним і незабутнім.

На території комплексу є готель та ресторан, великий двоповерховий котедж, альтанки, зоопарк, скарбничка українських сувенірів та полянка для душевної гулянки, де можна засмажити шашличок, порибалити, та просто насолодитись природою. А також в нас є дитячий майданчик, щоб і малечі було весело, а вам спокійно.

Деревина, з якої виготовлені будинки та хатиночки привезена з Карпатських гір. Ми потурбувались, щоб усе було екологічно чистим та безпечним.

Навколо всього комплексу розташована парковка, яку надійно охороняють, тож не важливо де саме ви відпочиваєте, ви зможете поставити своє авто поряд, і за ним наглянуть. Також до ваших послуг безкоштовний, цілодобовий  Wi-Fi, тож, якщо подорожуючи, вам потрібно працювати у мережі Інтернет, то у вас є така можливість.

Схожі

готелі

Етно комплекс Українське село

Северинівка

Maison Blanche

ПАРТНЕРИ

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.