UA EN

#Новини

КиївЕкспоПлаза – у жовтій зоні карантинних обмежень, виставки відбудуться

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила епідемічне зонування в Україні за рівнем небезпеки поширення COVID-19: з 14 вересня Київ у помаранчевій зоні карантинних обмежень. Це фактично зупиняє діяльність виставкової та івент індустрії. Почастішали звернення щодо ймовірних відмін запланованих виставок і у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Проте, маємо запевнити, найближчі заходи у нас обов’язково відбудуться.

«КиївЕкспоПлаза» знаходиться у Березівці, що у Макарівському районі Київщини. Тут діє жовта зона протиепідемічних обмежень, що дозволяє проводити заходи з розрахунку 5 м.кв на одну людину.

Безпека відвідувачів — наш пріоритет. Запрошуємо на найближчі події та наголошуємо на важливості дотримання  протиепідемічних вимог:

– Обов’язковий масковий режим. Вимога діє і щодо проїзду у автобусному експрес-маршруті, і щодо перебування у виставковому павільйоні.

– Температурний скринінг.  Відвідувачі з температурою вище 37,2° до виставкового центру не допускаються.

– Дотримання соціальної дистанції. Це вже має стати традицією: 1,5 – 2 метри.

– Особиста гігієна. Заохочується користування дезінфекторами, часте миття рук.

– Нові правила безконтактної взаємодії: електронні квитки на захід, вітання без рукостискань, розрахунки банківськими картками тощо.

Підписатися на новини

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.