#Новини

Опендатабот запустив безкоштовні сповіщення для власників компаній

Щотижня в Україні відбувається близько 3,5 тисяч змін в компаніях. Більшість із них стосуються зміни директора, адреси, бенефіціарів. Опендатабот безкоштовно почав повідомляти власників бізнесу про зміну реєстраційних даних за допомогою смс та емейлів, – про це йдеться на сайті компанії.

Усім українцям, які ще не є користувачами Опендатабот, але у яких сталися зміни в компаніях, було надіслано сповіщення цього тижня й робитиме це надалі. Контактні дані в ЄДР мають майже 90% компаній, в яких були зміни.

«Одна з найбільших проблем, з якою зіштовхується український бізнес — це рейдерство. Найпростіша можливість захистити свій бізнес — це моніторити зміни в компаніях.

Сервіс Опендатабот завжди дозволяв безкоштовно моніторити свої компанії на предмет змін, проте люди, які не були підписані на наш сервіс втрачали можливість захистити свій бізнес.

Щоб подолати цю проблему, ми зробили сервіс повідомлень про зміни доступним для всіх українців — ми надіслали повідомлення про зміни шляхом смс та емейлів. Ці дані вказуються при реєстрації компанії», — коментує Олексій Іванкін, засновник Опендатабот.

Підписатися на новини

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.