Українське село

Колиба

Адреса ресторану: с.Бузова (поворот з траси на с.Миколаївка), Києво-Святошинськй р-н, вул. Дмитрівська 1

Сайт ресторану: etno-selo.com.ua

В меню ресторану «Колиба», що на території етнографічного комплексу «Українське село» представлені страви української та європейської кухні: салати, холодні та гарячі закуски, страви з мангалу, піца.
Неперевершеними є традиційні українські страви: борщ, вареник, дерунчики. Есклюзивними стравами є бездріжджовий житньо-пшеничний хліб, випечений власне у справжній печі, страви та напої стародавньої кухні. Щосезону до меню додаються нові блюда.
Гості можуть розміститися у двох залах з великими панорамними вікнами, на літній відкритій терасі або за окремими столиками в лоні зелених насаджень влітку. Можливе обслуговування в номерах готелю.

За попереднім запитом обслуговуються корпоративні або індивідуальні банкети. Досвідчений адміністратор закладу допоможе скласти меню, яке задовольнить усі потреби та смаки кожного учасника компанії, та організує обслуговування банкету з усіх питань.

Знижки для організаторів та учасників виставок у “КиївЕкспоПлазі” – 10% на меню ресторану (на комплексне меню знижка не надається).

Контакти для бронювання: info@etno-selo.com.ua,
+099-333-07-70
+099-600-8-500

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.