Saloмандри

Адреса ресторану: Київ, 68 км Житомирської траси

Сайт ресторану: salomandry.com.ua/

Колись місцевість, на якій розташований ресторан «САЛОмандри», називалася Ковбиж. Княгині Ользі під час славних походів на древлян це місце припало до душі. Це було задовго до того, як польські шляхтичі і київські князі, а пізніше — українське гетьманство уподобали його. А сьогодні всі, хто хоч одного разу проїжджав по Житомирській трасі, напевно звертали увагу на цей мальовничий куточок на 68 кілометрі.

Отже, проїжджаючи по цій дорозі, праворуч ви побачите дерев’яну будівлю в оточенні привітного березового гаю. Сміливо паркуйтеся, заходьте, і відразу, з порога, ви поринете у світ української та європейської кухні. Тепла зустріч і українська гостинність забезпечені кожному — і тим, хто приїхав на банкет, і тим, хто зазирнув на каву.

Коли ви плануєте урочистість — до ваших послуг два зали на 60 місць, святкові страви за помірними цінами та широкий репертуар музичного супроводу. Якщо вас приваблює відпочинок якомога далі від міської метушні, то тут ви отримаєте задоволення від майстерно приготованого на мангалі соковитого шашлику. Як же без нього за містом?

Неповторний інтер’єр в національному стилі порадує погляд, а різноманітні страви заслуговують на звання кулінарних шедеврів, кухарі готують їх тільки зі свіжих і якісних продуктів. До речі, влітку зелень і овочі для нашого столу вирощуються на присадибній ділянці біля ресторану.

Кухня заслуговує на окрему розповідь, але відзначимо, що ароматний хліб і більшість страв готуються в справжній дров’яній печі.

З приходом тепла, коли так не хочеться сидіти в приміщенні, ви зможете відпочити на відкритій терасі на 24 місця, а для ваших дітей — є спеціально обладнаний майданчик.

Втім, краще один раз побачити! Приїжджайте – і переконайтеся самі.

Бістро Пекаря

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.