Співпраця

Ми займаємось професійним виставковим бізнесом з 2003 року. Проте, наслідуючи міжнародну практику розташування об’єктів для інноваційної, креативної та виставкової індустрій, з 2019 року виставковий комплекс «КиївЕкспоПлаза» змінив локацію. Відтепер нашою безумовною перевагою є поєднання закритих та відкритих майданчиків: комфортного павільйону, відкритої виставкової площі, полігону для тестування техніки, арт-промзони та діброви.
«КиївЕкспоПлаза» ідеально підходить для всіх типів заходів: виставок, форумів, конгресів, зібрань професійних та релігійних спільнот, корпоративних та особистих святкувань, спортивних, музичних, розважальних заходів та фестивалів.

Партнерам

Інвестиційні проекти

Ключ до успішних інвестицій - це обрати правильний тип фінансування на певній стадії у певний час.
Наш проєкт має підтримку місцевої громади, попит на простори для креативної інфраструктури у національному масштабі та відповідність міжнародним стандартам виставкової індустрії.

Детальна інформація

Гранти та програми

Грантова підтримка та участь у міжнародних програмах - це підтримка соціальних проектів, розвиток у світовій спільноті та додатковий грошовий потік.

Коли місцеві громади обирають локацію, як платформу для реалізації ініціатив та комунікацій, розвитку бути.

Детальна інформація

Промо-проекти

Промо-проекти - це фестивалі та медіа-кампанії, що дають можливість розкрити потенціал локації як івент-конструктора.

Майданчик може працювати 365 днів на рік, 7 днів на тиждень, 24 години на добу, щоб реалізувати ваші творчі задуми та масштабні проекти.

Детальна інформація

Конкурси

Розвиток локації передбачає постійне залучення талановитих експертів до реалізації завдань через конкурси - архітектурні, ландшафтні, створення творчих концепцій.

Другий рівень викликів формують наші організатори подій. Отож, слідкуйте за оголошеннями на сайті та у соціальних мережах.

Детальна інформація

Хакатони

Урбан, освітні, галузеві, технологічні заходи для згуртованої роботи спеціалістів із різних галузей, створюють рішення та іновації для розвитку громади, міста та країни.

Виставковий комплекс є органічним середовищем для нових ідей та комфортною локацією для роботи команд з розробки інновацій.

Детальна інформація

Клуб друзів КЕП

Детальна інформація

Презентаційний пакет

Детальна інформація

Організаторам

Вигідні умови

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Детальна інформація

Забудова стендів

Детальна інформація

Комунальні послуги

Детальна інформація
Бізнес події

Логістика вантажів

Детальна інформація

Висотні роботи

Детальна інформація

Трансфер відвідувачів

Детальна інформація

Клуб друзів КЕП

Детальна інформація

Підрядникам

Каталог послуг

Ми активно розвиваємо мережу партнерів-підрядників з високою якістю послуг та інноваційними рішеннями. То ж будемо раді співпрацювати з постачальниками послуг із спеціалізованих висотних робіт, забудови стендів для виставок, кінозйомок, фестивалів, оренди обладнання та меблів, вузькопрофільними спеціалістами зі сфери розваг та food-індустрії. Якщо ви маєте глибоку експертизу, нестандартні сервіси безпеки, дизайну, реклами, телекомунікацій, транспортування та логістики ми з задоволенням порекомендуємо Вас організаторам подій, що працюють на нашій території.
Наш 16-річний досвід в розвитку подієвої інфраструктури стане міцним фундаментом для плідної та довготривалої співпраці. Чекаємо на ваші портфоліо та розгорнуті комерційні пропозиції.

Детальна інформація

Акредитація

Гра за правилами - це безпека бізнесу та можливость планувати довгостроково.

Детальна інформація

Клуб Друзів КЕП

Детальна інформація

Блог експертів

Детальна інформація
Дякуємо
за звернення

Найближчим часом наші співробітники зв’яжуться з Вами.