UA EN

#Транспорт

Як доїхати до виставкового центру?

Виставковий центр “КиївЕкспоПлаза” знаходиться у с.Березівка, що на Київщині. Зручне розташування на Житомирській трасі дозволяє уникати заторів, адже вранці мешканці передмість їдуть на роботу, а учасники і відвідувачі виставкового центру прямують з Києва, ввечері навпаки.

20 хвилин від Києва

ТРАНСФЕР

Графік руху експрес-маршруту 28 – 29 вересня 2021 року.

У дні виставок та інших публічних заходів доїхати до виставкового центру можна безкоштовно, скориставшись трансфером.

Автобуси відправляються від зупинки з логотипами “КиївЕкспоПлази”, що біля станції метро “Житомирська”.

Якщо ви їхатимете метрополітеном з центру, сідайте у перші вагони, так буде ближче до потрібного виходу. На “Житомирській” вийдіть з метро у підземний перехід, поверніть ліворуч, пройдіть до виходу №3, підніміться сходами до проспекту Перемоги, неподалік ви побачите зупинку з логотипом “КиївЕкспоПлази”. Автобус трансферу паркується біля зупинки, а якщо там не буде вільного місця — біля виходу з підземного переходу.

Якщо ви приїдете на зупинку метро “Житомирська” міським транспортом, пройдіть вздовж проспекту Перемоги у напрямку до торговельного центру ХIT Mall, напроти нього — зупинка “КиївЕкспоПлази”.

АВТО

Якщо їхати з Києва: траса М06 / Е40, після знаку “Березівка” варто проїхати ще 2,5 км. Після зупинки громадського транспорту “Петропавлівський храм”, перед заправкою поворот перед АЗС БРСМ Нафта, 200 метрів – і ви у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза”. Слідуйте за дорожніми знаками, потрібно пропустити поворот для вантажних авто, заїхати через центральний заїзд на територію комплексу.

Якщо їхати зі сторони Житомира: маршрут пролягає по трасі Е40, у напрямку до Києва. Орієнтири доїзду до локації: якщо ви проїхали знаки Макарівський район, с. Березівка, через 40-50 м, безпосередньо перед Петропавлівським храмом зверніть з траси у підземний проїзд (тунель). При виїзді з тунелю, поверніть наліво на Колонщину, ще 100 м і поворот вправо, через заїзд зі шлагбаумом ви приїдете на територію виставкового центру «КиївЕкспоПлаза».

Координати місця: 50°25’45.5″N 29°59’00.1″E 50.429302, 29.983363

МАРШРУТКИ

Міжміські мікроавтобуси відправляються неподалік від зупинки “КиївЕкспоПлаза”, що біля станції метро “Житомирська” з 9:00 до 18:00, щопівгодини. Найкраще їхати маршрутками на Озірщину, Колонщину, Макарів. Виходити на зупинці “Петропавлівський храм”, с. Березівка (перед АЗС БРСМ Нафта), пройти 200 м до виставкового центру. Вартість проїзду – 26 – 30 гривень.

ТАКСІ

Якщо ви вирішили їхати на таксі, адреса виставкового комплексу: Київська область, Бучанський район, с.Березівка, вул. Амстердамська,1.

Траса М06 / Е40, після знаку “Березівка” варто проїхати ще 2,5 км. Після зупинки громадського транспорту “Петропавлівський храм”, перед заправкою поворот перед АЗС БРСМ Нафта, 200 метрів – і ви у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза”.

 

Підписатися на новини

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.