#Транспорт

Як доїхати до виставкового центру?

Виставковий центр “КиївЕкспоПлаза” знаходиться у с.Березівка, що на Київщині. Зручне розташування на Житомирській трасі дозволяє уникати заторів, адже вранці мешканці передмість їдуть на роботу, а учасники і відвідувачі виставкового центру прямують з Києва, ввечері навпаки.

20 хвилин від Києва

АВТО

Якщо їхати з Києва: траса М06 / Е40, після знаку “Березівка” варто проїхати ще 2,5 км. Після зупинки громадського транспорту “Петропавлівський храм”, перед заправкою поворот перед АЗС БРСМ Нафта, 200 метрів – і ви у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза”. Слідуйте за дорожніми знаками, потрібно пропустити поворот для вантажних авто, заїхати через центральний заїзд на територію комплексу.

Якщо їхати зі сторони Житомира: маршрут пролягає по трасі Е40, у напрямку до Києва. Орієнтири доїзду до локації: якщо ви проїхали знаки Макарівський район, с. Березівка, через 40-50 м, безпосередньо перед Петропавлівським храмом зверніть з траси у підземний проїзд (тунель). При виїзді з тунелю, поверніть наліво на Колонщину, ще 100 м і поворот вправо, через заїзд зі шлагбаумом ви приїдете на територію виставкового центру «КиївЕкспоПлаза».

Координати місця: 50°25’45.5″N 29°59’00.1″E 50.429302, 29.983363

МАРШРУТКИ

Найкраще їхати міжміськими маршрутками, що відправляються від зупинки, що біля станції метро “Житомирська”. Маршрутки — на Озірщину, Колонщину, Андріївку, Макарів.

Виходити на зупинці “Петропавлівський храм”, с. Березівка (перед АЗС БРСМ Нафта), пройти 200 м до виставкового центру.

Можна доїхати також маршрутними автобусами №771 “Святошин” – Мотижин, №800 АС “Дачна – Макарів, №377 АС “Дачна” – Андріївка.

ТАКСІ

Якщо ви вирішили їхати на таксі, адреса виставкового комплексу: Київська область, Бучанський район, с.Березівка, вул. Амстердамська,1.

Траса М06 / Е40, після знаку “Березівка” варто проїхати ще 2,5 км. Після зупинки громадського транспорту “Петропавлівський храм”, перед заправкою поворот перед АЗС БРСМ Нафта, 200 метрів – і ви у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза”.

 

Підписатися на новини

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.