bg-icon
Авіа
Безкоштовний трансфер

Під час проведення виставок, фестивалів та інших публічних заходів доїхати до виставкового центру можна безкоштовно, скориставшись трансфером. Розклад автобусів організатори розміщують на своїх сайтах та у соціальних мережах. Автобуси відправляються від зупинки з логотипами "КиївЕкспоПлази", що біля станції метро Житомирська. (Перший вагон, зі скляних дверей наліво, підземний перехід – кав’ярня Green coffee – поворот направо – на вулиці – 5 м і брендована зупинка – там вас чекатиме автобус трансферу).

Авто

Якщо їхати з Києва: траса М06 / Е40, після знаку “Березівка” варто проїхати ще 2,5 км. Після зупинки громадського транспорту “Петропавлівський храм”, перед заправкою поворот перед АЗС ALL Energo, 200 метрів – і ви у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза”. Слідуйте за дорожніми знаками, потрібно пропустити поворот для вантажних авто, заїхати через центральний заїзд на територію комплексу. Якщо їхати зі сторони Житомира: маршрут пролягає по трасі Е40, у напрямку до Києва. Орієнтири доїзду до локації: якщо ви проїхали знаки Макарівський район, с. Березівка, через 40-50 м, безпосередньо перед Петропавлівським храмом зверніть з траси у підземний проїзд (тунель). При виїзді з тунелю, поверніть наліво на Колонщину, ще 100 м і поворот вправо, через заїзд зі шлагбаумом ви приїдете на територію виставкового центру «КиївЕкспоПлаза». Координати місця: 50°25’45.5″N 29°59’00.1″E 50.429302, 29.983363

Маршрутки

Міжміські мікроавтобуси відправляються від станції метро “Житомирська” з 9:00 до 18:00, щопівгодини. Найкраще їхати маршрутками на Озірщину, Колонщину, Макарів. Виходити на зупинці “Петропавлівський храм”, с. Березівка (перед АЗС All energo), пройти 200 м до виставкового центру. Вартість проїзду – 25 – 30 гривень.

Каршерінг

Каршерінг від партнерів Getmancar – за попередньою реєстрацією, ви можете взяти в оренду авто за тарифом виставковий – 549 гривень, що включає 80 км або 3 години користування. Клієнтська підтримка 24 години: +380 (097) 444-5-222, +380 (044) 390-28-33 customerservice@getmancar.com.ua

Таксі

Якщо ви вирішили їхати на таксі, адреса виставкового комплексу: Київська область, Макарівський район, с.Березівка, вул. Амстердамська,1. Траса М06 / Е40, після знаку “Березівка” варто проїхати ще 2,5 км. Після зупинки громадського транспорту “Петропавлівський храм”, перед заправкою поворот перед АЗС ALL Energo, 200 метрів – і ви у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза”.

Потяг

Якщо ви їхатимете до виставкового центру з центрального залізничного вокзалу міста Києва, — рекомендуємо скористатися таксі, авто з водієм або громадським транспортом: метро (Залізничний вокзал - Житомирська) + безкоштовний трансфер у дні виставок.

Авіа

Час у дорозі з/до міжнародного аеропорту «Бориспіль» становить близько 70 хвилин. Зручно скористатися послугами таксі, авто з водієм.

Дякуємо
за звернення

Найближчим часом наші співробітники зв’яжуться з Вами.