hand icon
12/11/21-12/11/21

Автодорекспо

Організатор заходу:
Автодорекспо
Автодорекспо

Найавторитетніша подія галузі

Міжнародний форум АВТОДОРЕКСПО – це найголовніша і найавторитетніша подія української галузі дорожнього будівництва. Вона охоплює дві значущі події: спеціалізовану виставку та велику науково-практичну конференцію.

Виставка охоплює всі ключові тематики у галузі обладнання, спецтехніки й матеріалів для проектування, будівництва та ремонту доріг і мостів.

На АВТОДОРЕКСПО представлені асфальтоукладальники, дорожні фрези та асфальтні катки, екскаватори та навантажувачі, асфальтобетонні заводи й обладнання для виробництва сумішей та емульсій, спеціальні матеріали та будівельна хімія, дорожні та сигнальні знаки, машини та матеріали для нанесення дорожньої розмітки, лабораторне обладнання та багато іншого. Свої рішення тут представляють українські та іноземні компанії – виробники та постачальники відомих брендів.

Відвідують захід – представники дорожньо-будівельних і підрядних організацій, працівники комунальних служб, керівники та спеціалісти обласних дорожніх служб.

Багато років поспіль АВТОДОРЕКСПО відіграє роль майданчика для побудови діалогу між державою й приватним сектором. На Форумі вже неодноразово відбувалися прем’єри технологій, які згодом виходили працювати на українські дороги.

Щоб дізнатися умови участі, можна відправити заявку на бронювання стенду на сайті заходу avtodorexpo.ua

Карта

Амстердамська, 1, Березівка,
Київська область, 08032

Дякуємо
за звернення

Найближчим часом наші співробітники зв’яжуться з Вами.

Замовити