FIGARO-KATERING

Фігаро-Кейтерінг надає

Послугу подієвого кейтерінгу з обслуговування фуршетів, бенкетів, шведських столів, коктейлів та кава-пауз на корпоративних, освітніх, державних, PR-заходах і приватних урочистостях. Не прив’язуючись до стаціонарних ресторанів, а на обраній клієнтом локації, забезпечуючи захід всім необхідним обладнанням й декором для якісного прийому їжі та напоїв.

Коротка історія

За ці 17 років, з моменту створення Фігаро-Кейтерінг, на шляху до основної мети ми вже досягли великих успіхів. У 2002 році компанія провела перший фуршет, і з тих пір ми обслужили понад 20 тисяч заходів для більше 1 500 000 гостей, використовуючи 10 оригінальних колекцій накриття та 20 анімаційних станцій, створених в #FigaroCreativeLab.

Переваги роботи саме з “Фігаро-Кейтерінг”

  1. Репутація. 17 років на ринку кейтерінгу України, 3500 компаній-клієнтів, серед яких лідируючі міжнародні та українські компанії.
  2. Професіоналізм. 20 000 заходів, проведених для наших клієнтів. 5 000 гостей можливо обслужити за один день.
  3. Ексклюзивність. 2 500 позицій меню. Розробка індивідуального меню під концепцію заходу. Ексклюзивні колекції накриття відповідно до останніх світових трендів.
  4. Прозорість. Прозора система ціноутворення. Офіційне закріплення всіх домовленостей. Можливість у будь-який момент перевірити хід та якість роботи.
  5. Комплексність обслуговування. Широкий спектр додаткових послуг. Повний комплекс послуг по кейтерінг-обслуговуванню заходів: планування, формування і приготування меню, транспортне забезпечення, обладнання, декорування та послуги персоналу.
  6. Партнерство. Програма лояльності для event-агентств. Підтримка партнерів для участі в тендерах. Підтримуємо усі проєкти, пов’язані з подієвим кейтерінгом на Марсі 🙂

 

Зворотний зв’язок
Дякуємо
за звернення

Найближчим часом наші співробітники зв’яжуться з Вами.