Партнерам

Інвестиційні проекти

Вагомим фактором інвестиційної привабливості має стати запровадження стандартів залучення та супроводу інвесторів відповідно до кращих міжнародних практик.

Індустріальні парки є найкращою формою для інвестування та ведення бізнесу, з огляду на швидкий «час до ринку», забезпеченість необхідною інженерно-технічною інфраструктурою, робочою силою та кваліфікованими послугами з боку керуючої компанії.

Маркетингово-інвестиційна стратегія КиъвЕкспоПлаза створена за участі влади, бізнесу та громади та бути спрямована на створення іміджу регіону через формування обізнаності та зацікавленості серед цільових аудиторій, передусім ділових кіл, інвесторів, підприємців, туристів, а також місцевих мешканців та жителів інших областей.

Контакти:
+38 050 222 2222
expoplaza@expo.ua

Гранти та програми

Отримання грантової допомоги дозволяє зосередити в процесі виконання проекту достатньо велику суму коштів для його реалізації.

Грантова програма выд ЮНІСЕФ для молоді у Києві та Києвській області.
ЮНІСЕФ оголошує набір на програму з розробки власних проектів та підприємств у Києві та Київській області. Дедлайн подання – 8 листопада 2019 року.
Відібрані ідея для покращення життя у своїй громаді, отримають фінансування на сумму до 60 000 гривень.

Програма Horizon2020 – фінансує, в першу чергу, науково-дослідні проекти. Окрім того в рамках програми є інструмент, який діє на постійній основі для розвитку малого та середнього бізнесу – SME Insrtument. Бюджет програми майже 80млрд євро.

Контакти:
+38 050 222 2222
expoplaza@expo.ua
expoplaza@expo.ua

Промо-проекти

Мода на традиційні заходи поступово зникає в минулому.
Замість звичних ресторанів і готелів організатори івентів як майданчики обирають лофти, дахи, занедбані будівлі.

Естрадних зірок для створення настрою на заходи вже майже не кличуть, їх замінили оригінальні вчені та топові блоґери.

Зрештою, головною цінністю заходів має бути вміння створити унікальне середовище, атмосферу, максимально занурити в неї відвідувачів, зробити їх повноцінними учасниками події.

Контакти:
+38 050 222 2222
expoplaza@expo.ua

Конкурси

Конкурс стартапів Sikorsky Challenge — визначення проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

7 з 10 переможців Vernadsky Challenge, пройшовши “школу конкурсу”, стали учасниками учасниками Consumer Electronics Show (CES) та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів.

Знову в Україні буде проведено конкурс для молодих підприємців віком 14-18 років Diamond Challenge for High School Entrepreneurs.

Open Data Challenge — це найбільший національний конкурс інноваційних IT-проектів на основі відкритих даних. Призовий фонд 2 500 000 гривень

Контакти:
+38 050 222 2222
expoplaza@expo.ua

Хакатони

І Національний оборонний хакатон був проведений 23–27 липня 2018 року.

DeHack — це серія локальних хакатонів з децентралізації, організованих Програмою “U-LEAD з Європою”.

BIG Hackathon – перший хакатон від українського представництва всесвітнього дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для пошуку технологічних рішень проблем дітей та молоді.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру спільно з естонською агенцією Garage48 організували Hack for Locals: Хакатон для розвитку місцевих громад, задля розробки рішень актуальних соціальних проблем в Україні. Він був проведений 9-11 жовтня 2019 року у Харкові.

Що таке урбан-Хакатон? Це безперервне 24-годинне змагання команд, до яких входять професійні архітектори, дизайнери, ІТ-спеціалісти, інженери, урбаністи. Які, синхронізуючи свої навички, створять пілотні проекти для міст України, попередньо отримавши реальні завдання від міської влади.

Контакти:
+38 050 222 2222
expoplaza@expo.ua

Інфобанк

Це наш інформаційни банк, тут Ви можете знайти матеріали у різних форматах та на різні тематики нашої діяльності.
Аналіз даних проводять для того, щоб отримати нову, раніше невідому інформацію. Подібні відкриття називають инсайтом, що означає осяяння, здогад, раптове розуміння.

Контакти:
+38 050 222 2222
expoplaza@expo.ua

Клуб друзів КЕП

Соціальна і професійна діяльність, спрямована на те, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні завдання і бізнес-питання

Контакти:
+38 050 222 2222
+38 050 222 2222
expoplaza@expo.ua

Презентаційний пакет

Що цікаво різним типам інвесторів і як правильно показати можливості вашої компанії

Контакти:
+38 050 222 2222
expoplaza@expo.ua
Зворотний зв’язок
Дякуємо
за звернення

Найближчим часом наші співробітники зв’яжуться з Вами.