Väderstad Академія

#Події

Плануйте успіх: досвід проведення Академії Väderstad на новій локації

КиївЕкспоПлаза відкриває перед замовниками багато нових можливостей. Адже тут можна поєднати найрізноманітніші типи заходів: організувати виставку, конференцію, фестиваль, провести презентацію чи навчання, демонструвати габаритну техніку у павільйоні або ж відразу тестувати її на полігоні для випробувань чи у полі.

– Традиційні формати заходів змінюються, ми ж лояльні та максимально відкриті до експериментів. Для цього і поєднали закриті та відкриті виставкові площі, полігон для випробувань та зону для тимбілдингів, – розповідає маркетолог виставкового центру Тетяна Солнцева. Особливо цікавим є формат так званих «моновиставок», корпоративних подій. До речі, прикладом такого заходу була і Академія Väderstad, яка проходила наприкінці минулого року у КиївЕкспоПлазі.

Шведська компанія виробник Väderstad спеціалізується на ґрунтообробній та посівній техніці. Під час Академії у виставковому павільйоні презентували зернові сівалки: удосконалену модель Tempo, яку називають сівалкою №1 у світі за якістю й точністю висіву та розподілу насіння, а також моделі Tempo L Midi, Tempo F8, Tempo V та Rapid. У перші два дні Академії навчали дилерів – продавців, спеціалістів із запчастин та логістів. Інші два дні тривало спеціалізоване професійне навчання для користувачів техніки.

Філатов

– Коли ми розпочали свою діяльність як компанія «Väderstad Україна», продали перших 60 машин, зрозуміли, – це дуже складне професійне обладнання, воно потребує певного рівня знань, їх постійної підтримки та оновлення, – розповів директор «Väderstad Україна» Віталій Філатов. –  І тоді ми започаткували те, що стало Академією Väderstad.

– Так, ще 14 років тому в Україні не було майже жодної машини цього бренду, а зараз є майже 2,5 тисячі, – зауважила маркетолог компанії Юлія Лановенко.– Тому й проходить цей захід: маємо допомогти користувачам нашої техніки пришвидшити процес налаштування, оптимізувати роботу машини так, щоб вона показала максимально якісний результат. Навчаємо і спеціалістів дилерів. Щороку намагаємося вдосконалити програму Академії, щоб дати максимум інформації про методи та технології, допомогти аграріям використовувати потенціал техніки Väderstad на всі сто відсотків. До слова, вчителі Академії – це інженери-розробники зі Швеції.

– Ми постійно працюємо над вдосконаленням, – додає директор «Väderstad Україна» Віталій Філатов, – на заводі працює понад 50 інженерів-розробників. Для маленької сімейної компанії, гадаю, це феноменальна цифра. Щороку будемо пропонувати якусь нову машину, а за декілька років обов’язково здійснимо новий прорив у технології посіву, нову революцію у нашому сегменті техніки.

Щодо майбутньої Академії, то зараз у компанії формують нову концепцію заходу. Мають намір розробити формат, який буде більш орієнтований на потреби клієнтів та додати практичну частину до навчання. Проте, очікування від минулого заходу виправдались сповна, адже це була найбільша за весь час Академія Väderstad – вона об’єднала понад 600 учасників.

Профайл заходу:

Академія Väderstad – 2019

Організатор – Руда Агенція — організація заходів та подорожей.

Технічне забезпечення – Rent All.

Кейтеринг – F&B catering company

Локація – Виставковий центр КиївЕкспоПлаза.

Фото, відео Väderstad Україна.

 

Підписатися на новини

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.