#Новини

Безпека відвідувачів – наш пріоритет

Особливі вимоги до організаторів та учасників, зміни у виставковій організації простору, посилене прибирання та дезінфекція, ефективне кондиціонування та ще десятки вимог, так виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» готується до першої виставки у режимі адаптивного карантину.

Для відвідувачів, учасників та підрядників:

– Обов’язковий масковий режим. Вимога діє і щодо проїзду у автобусному експрес-маршруті, і щодо перебування у виставковому павільйоні.

– Температурний скринінг. Він буде організований на зупинці «КиївЕкспоПлази», що неподалік станції метро Житомирська та на вході у виставковий павільйон. Особи з температурою вище 37,2° до перевезення та відвідування виставкового центру не допускаються.

– Дотримання соціальної дистанції. Це вже має стати традицією: 1,5 – 2 метри.

– Особиста гігієна. Заохочується користування дезінфекторами, часте миття рук.

– Нові правила безконтактної взаємодії: електронні квитки на захід, вітання без рукостискань, розрахунки банківськими картками тощо.

– Обов’язково мати з собою документ, що посвідчує особу.

Для організаторів та працівників локації:

– Організація автобусного експрес-маршруту лише з сидячими місцями.

– Нові вимоги щодо реєстраційної зони: онлайн-реєстрація, безконтактна перевірка, заходи для сповільнення потоків.

– Заходи з регулювання дистанції, моніторингу та уникнення скупчень. Дотримання заповнення павільйону не більше аніж з урахування однієї людини на 5 м2..  Дотримання соціальної дистанції і на відкритому майданчику.

– Зміни в плануванні експозиції з урахуванням вимог дистанціонування (широкі проходи між стендами – мінімальна ширина 3 метри).

–  Зміни у розсадці у конференц-залах, збільшений простір для церемоній, відкриття, нагородження.

– Підвищені вимоги до кондиціонування.

– Підвищені вимоги до чистоти. Дезінфектори — у павільйоні, поблизу зони харчування, у туалетах. Посилене прибирання та дезінфекція приміщень: проходи – тричі на день, зони підвищеного ризику – щогодини, генеральне прибирання – у кінці робочого дня.

–  Особливі вимоги до безпеки харчування тощо.

Це лише ключові зміни, проте повний список протиепідемічних заходів виставкового центру нараховує декілька десятків нових вимог, адже розроблений на основі міжнародного досвіду, враховуючи вказівки Міністерства охорони здоров’я України.

Підписатися на новини

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.