#Новини

Офіційна позиція виставкового центру КиївЕкспоПлаза щодо проведення виставок

Менеджмент і колектив виставкового центру стурбовані як поширенням коронавірусу у світі, так і зростанням пов’язаної з цим тривоги. З одного боку, суспільна увага до захворювання відіграє позитивну роль, сприяючи поширенню знань та навертаючи людей до дотримання правил гігієни. З іншого боку, надмірна тривога може бути деструктивною та мати негативні економічні наслідки, більші від самої епідемії.

Так, скасування професійних (бізнес для бізнесу) виставок і конгресів, запланованих за рік, які відіграють важливу роль у розвитку відповідних галузей, призведе до зменшення кількості контрактів та пониження економічних результатів тисяч підприємств. Ми вважаємо це недоречним в умовах відсутності реальної епідемічної хвилі серед населення України, а відповідні економічні ризики неприйнятними. Професійні заходи збирають порівняно невелику кількість людей, але мають великий позитивний економічний ефект, тож їх скасування у нинішній ситуації необґрунтоване.

Тому ми проводимо національні професійні виставки, як заплановано, а заходи для масової аудиторії та міжнародні виставки за участю гостей з різних країн переносимо на пізніші строки. Водночас ми запланували на виставках комплексні заходи щодо гігієни та дезінфекції на основі нашого досвіду попередніх епідемічних ситуацій.

Як завжди, ми впевнені у важливості професійних контактів для розвитку бізнесу і залишаємося на варті інтересів наших клієнтів — вітчизняних підприємств.

Підписатися на новини

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.