Виставки Німеччина

#Новини

Послаблення карантину: на заході Німеччини дозволять проводити виставки з 30 травня

Земля Північний Рейн-Вестфалія може стати першим регіоном Німеччини, у якому дозволять проводити тематичні В2В виставки та конгреси з 30 травня. Про це йдеться у повідомленні Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.

У Німеччині сегментували «масові заходи» та чітко виокремили виставки та ярмарки як такі, що можуть бути знову дозволені. Поки більшість масових заходів заборонені до кінця серпня, влада 16 німецьких земель має повноваження давати дозвіл на проведення виставок та ярмарків з дотриманням обмеження кількості учасників та забезпечення заходів безпеки.

«Ми виступаємо за те, що не всі масові заходи однакові й приємно бачити, що це повідомлення дійшло до уряду країни, яка є однією з найважливіших гравців світової виставкової індустрії,  каже президентка UFI Мері Ларкін. – Кожна виставка – це добре організований захід. Ми знаємо, як створити умови, щоб відвідувачі спілкувались, займались своїм бізнесом, дотримуючись необхідних заходів безпеки в епоху COVID-19″.

За даними UFI, виставковий сектор генерує у світі 68,7 (81,1) млрд євро прямого ВВП  і дає загальний економічний ефект у розмірі 275 (325) млрд євро.

Нагадаємо, раніше представники виставкових асоціацій Європи оприлюднили звернення до політиків. Вони закликали дозволити відновлювати індустрію В2В заходів не в завершальному етапі виходу з карантину, а значно раніше. Також вони наголосили на необхідній економічній підтримці галузі, на можливостях для розвитку малого та середнього бізнесу.

Підписатися на новини

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.