#Події

Electric Power Forum – новий майданчик для обміну досвідом серед професіоналів в галузі енергетики

Із розвитком сучасних технологій світ змінюється. Кожна галузь економіки для ефективного росту потребує трансформації. Енергетика не є виключенням.

В рамках щорічної головної виставки країни з енергетики Elcom.ua 2020 відбудеться перший щорічний Electric Power Forum. Він стане першим майданчиком, де будуть представлені найкращі практики від міжнародних та вітчизняних експертів з енергомодернізаціїї, трансформаційних процесів та новітніх технологій.

Дата проведення: 6 жовтня 2020 року.

Місце проведення: ВЦ КиївЕкспоПлаза (вул. Амстердамська, 1, Березівка, Київська обл.,) Конференц-зал № 2.

Основні питання, які будуть розглянуті під час заходу:

– Енергетична галузь та її роль на міжнародній арені (Законодавчі ініціативи, Стратегічне партнерство з країнами ЄС, Залучення інвестицій).
– Трансформація енергетичної системи (Цифрова енергетика: практичні кейси, Smart – технології як інструмент майбутнього, Енергетична незалежність, Smart Grid).
– Сонячна енергетика (інновації, декаборнізація як енергетика майбутнього (політична воля та можливості вітчизняного ринку галузі, зелені тарифи, системи управління контролю).
– Енергоефективність ( велика трансформація маленьких міст, енергоефективність промислових об’єктів, відновлювальні джерела енергії, кабельні рішення, фінансування проєктів енергоефективності).
– Електротехніка (ЕІА) (управління попитом, проєктування, розробка та впровадження, автоматизація та інструменти управління електротехнічними комплексами).
– Енергобезпечна країна ( кібершахрайство: загрози та можливості – практичні кейси, роль блокчейн-технологій, захист та юридична підтримка).

Формат заходу: доповіді, панельні дискусії, презентація інноваційних рішень «Digital – Energy» та нетворкінг.

Деталі та умови участі: на сайті Міжнародного електроенергетичного форуму.

Контакти оргкомітету:

Підписатися на новини

Дякуємо
за підписку

Тепер ви будете отримувати повідомлення про наші новини.